Hakkımızda

Hukukyazilimlari.com portalı olarak siz değerli hukuk mensuplarına gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz hukuk yazılımlarını tek bir web sitesinden inceleme ve karşılaştırma fırsatı sunmak, bu sayede satın alacağınız hukuk programının alternatiflerini de inceleyebilme fırsatı tanımak , bu işlemler için minumum zaman harcamanızı sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Hukukyazilimlari.com portalından program satışı yapmamaktayız , bu portalda incelediğiniz programların detaylı bilgileri , son güncellemeleri ve güncel ücret bilgileri için programı üreten yazılım firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Hukukyazilimlari.com portalında yazılım firmaları ve editörlerimiz program ekleyebilmektedir , bu programların eklenmesindeki tüm sorumluluk programı ekleyen üyeye aittir.

Programda bir yanlışlık ya da problem olduğunu düşünüyorsanız lütfen duzeltme@hukukyazilimlari.com mail adresine talebinizi iletiniz. Sistemimize üye olarak program ile ilgili memnuniyet yada hoşnutsuzluklarınızı programı beğenerek yada beğenmeyerek diğer üyelere fikir oluşturacak şekilde iletebilir ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. Yapılan tüm yorumlar için ip adresleri kaydedilmekte ve adli bir unsur oluşması durumunda delil teşkil edebileceğini unutmayınız , ayrıca şiddet , pornografi , örf ve adetlerimize uygun olmayan türde yorumların yapılması kesinlikle yasak olup , bu tarz yorumlar yapan üyelerin üyeliğini askıya almak ve iptal etmek tamamen hukukyazilimlari.com sitesinin insiyatifindedir.