Hukuk Büro Otomasyonu

0
420
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ

Küçükşengün & Özer Hukuk Bürosu;iş dünyasının ve çağın,  gerçek ve tüzel kişilerin ihtiyaç duyduğu hukuk gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müvekkillerine en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Buradan hareketle Müvekkillerimizin ihtilafın her aşamasında sulh olabilmesi özellikle uzun ve sonu belirsiz davalar ile çözüme ulaşılması yerine en etkili, verimli ve hızlı çözümün bulunması noktasında müvekkillerimizi yönlendirmek danışmanlık hizmetlerimizin en önde gelenidir. İhtilafın davaya intikal etmesi halinde, uzun süren dava sürecinin her aşamasında talep edildiği takdirde sulh ile anlaşmak için gerekli zeminin oluşturulması bu yöndeki arabuluculuk hizmetleri ve dava içi sulh anlaşmaları tanzimi yine hukuki danışmanlık hizmetlerimiz içerisindedir.

KÜÇÜKŞENGÜN Hukuk Bürosu, gerek süratli ve sağduyulu olay analizleri ile ve gerekse geniş perspektifli bakış açısı ile olayların temeline inerek, sebep-sonuç çıkarımları neticesinde çözüm yolu arayışları ile, vekil-müvekkil ilişkisinde gizliliği ilke edinerek, sunulan hizmeti kaliteli ve güvenilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

XP Office access versiyonuyla yapılan bu program, orta ölçekli bir Hukuk Bürosunun otomasyon işlemlerini (Dava takip,icra takip,müvekkil takip,kasa takip vs.) karşılamaktadır.

Sistem Gereksinimleri

E-mail: kucuksengun@gmail.com

Web: http://kucuksengunhukuk.hukukokulu.com

Firma Bilgileri

E-mail: kucuksengun@gmail.com

Web: http://kucuksengunhukuk.hukukokulu.com


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here