İcra Partner Plus

0
474
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)

Kredi kartı, tüketici kredileri, ticari krediler, fatura, çek, bono, kira, işçi, nafaka, işin yapılması, çocuk teslimi, tahliye, irtifak hakkı vb. alacaklarla ile ilgili olarak, haciz, tahliye, menkul rehninin paraya çevrilmesi, gayrimenkul rehninin paraya çevrilmesi yoluyla icra takiplerinin tüm aşamalarını takip edebileceğiniz komple icra takip programıdır.

Farklı faiz oranları ve farklı faiz başlangıç tarihlerinden oluşan birden fazla alacak kalemini içeren kapsamlı icra takiplerini hazırlayabilme imkanına sahip ve tüm güvenlik gereksinimlerine cevap verecek biçimde donatılmış kapsamlı İcra Partner versiyonumuzdur.

Birden fazla para biriminin olduğu takiplerinizi rahatlıkla açabilirsiniz. SMS modülünü kullanarak borçluların sizde kayıtlı olan cep telefonlarına ya da TC Kimlik numarasına kayıtlı olan cep telefonlarına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Raporlama; standart ve özel raporlama sistemi ile yapılan bütün işlemleri dilediğiniz kriter aralığında raporlayabilir ve bu raporları pek çok farklı formatta, farklı ortamlara yönlendirebilirsiniz. Ayrıca Esnek Rapor sistemi sayesinde sınırsız kırılım, sıralama, gruplama, ara toplam ve en gelişmiş pivot özelliklerini içeren özelliklerle, kümülatif, analiz özellikli raporlar hazırlayabilirsiniz.

Log Modülü ile hangi kullanıcı hangi tarihlerde, hangi föylerde, ne tür işlemler yapmış, tüm bu işlemlerin kaydını tutmaktadır.

Kontrol Panel ile yeni föy kaydı ya da kayıtlı föyler üzerinde yapılan işlemler neticesinde, işlemin nevine göre gruplanan bilgi satırlarından oluşur. Bunlar Kesinleşme, Haciz, Kıymet Takdiri, Acil İşler vb. bilgi satırlarıdır. Bu başlıklardan oluşan bilgi satırları da ayrıca kendi içinde gruplanmaktadır. Böylelikle bilgi kalabalığı olmaksızın ilgili grup başlığı altındaki listelere oradan da ilgili föylere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Bölümü için;

7,10,13,4-5,2,3,14,8,6,9 nolu icra örneklerini ve UYAP uyumlu xml dosyaları hazırlayıp, tebliğ zarfı, zabıt kağıdı ve vekalet suretlerini basabilirsiniz.

Hazırladığınız takiplere harç ve posta listesini basabilirsiniz.

Toplu çek – senet işleme penceresi yardımıyla takibe konu olan birden fazla çek- senet bilgilerinizi toplu olarak işleyebilirsiniz.

Yabancı para birimi üzerinden takip hazırlayabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar faiz tablosu tanımlayarak kademeli faiz hesabı yapabilirsiniz.

Takip öncesi ve takip sonrası için farklı oranlarda veya kademelerde faiz uygulayabilirsiniz.

İhtiyati haciz isteyebilir, haczi uygulayabilir, normal takibe döndürebilir ve her aşamayı raporlayabilirsiniz.

Ödeme-İcra emrinin tebliğinden ve takibin kesinleşmesine kadar geçen – tebliğin kime yapıldığı veya yapılamadığı, zabıta araştırması talebi, itiraz, itirazın kaldırılması veya iptali, takibin kesinleşmesi- süreçlerini izleyebilirsiniz.

Azalan veya B.K. 84’e göre faiz hesabı yapabilir, taksitlendirme penceresi yardımıyla ödeme planı oluşturabilir bu planı dilerseniz resmi taahhüt haline getirebilirsiniz.

Müvekkillerinizle yaptığınız ücret sözleşmelerine uygun sözleşme taslakları hazırlayıp icra dosyalarınızda uygulayabilirsiniz.

Haciz isteme, uygulama, kıymet takdiri ve satış işlemlerini girebilir, izleyebilir, raporlayabilirsiniz.

Takibin çeşitli safhalarında açılması gereken davaları açıp, duruşmaları takip edebilir ve sonuçlandırabilirsiniz.

İcra masraflarınızı gruplandırarak girebilir, resmi ve gayri resmi masraflarınızı takip edebilirsiniz.

Sizin için hazırlanmış 400den fazla mektup, talep, talimat, müzekkere ve dilekçeleri takibin gerektirdiği zamanlarda kullanabilirsiniz.

Menkul satışına ilişkin evrakları hazırlayabilirsiniz.

Dilerseniz bu yazımların içeriklerini değiştirebilir, türetebilir veya en baştan yeni bir yazım şablonu yaratabilirsiniz.

Takibin safhalarını izlemek veya yapmanız gereken işleri izleyebilmek için standart, özel ya da esnek rapor aracını kullanabilirsiniz.

Tanımlı tüm bilgi sahaları içinden istediğiniz koşullara uyan sahaları raporlayabilir ayrıca rapor sahaları ile ilgili formüller oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız rapor şablonlarını saklayıp tekrar kullanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İzmir Ofisi / Yazılım ve Destek

Adres:
Fevzi Paşa Bulvarı No: 168
Bulvar İş Merkezi 501
Çankaya
İzmir
35240

Firma Bilgileri


İzmir Ofisi / Yazılım ve Destek

Adres:
Fevzi Paşa Bulvarı No: 168
Bulvar İş Merkezi 501
Çankaya
İzmir
35240

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here