İcra Prestige

0
438
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)

İcra Prestige; başta Windows VistaTM olmak üzere piyasada yaygın olarak kullanılan (98 SE, ME, 2000, 2003, XP, NT gibi) bütün Windows sürümleri standartlarına uygundur. Basit ve sadeleştirilmiş ekran tasarımları sunduğu ortama hiç zorlanmadan adapte olunmasını sağlar. Bütün bilgileri kendi grup başlıkları altında toplayarak karmaşık olmayan ekranlar ve gözü yormayan kullanım düzenlemeleriyle kullanıcı dostluğunu pekiştirir.

İcra İflas Kanununda belirtilen tüm türlerde takip oluşturma
İlamlı Takipler
Örnek 2 (54) : Menkul Teslimine Veya Gayrimenkul Teslim Ve Tahliyesine Dair Takip
Örnek 3 (55) : Çocuk Teslimi Veya Çocukla Şahsi Münasebet Tesisine Dair Takip
Örnek 4-5 (53) : Para Borcuna Veya Teminat Verilmesine Veya Bir İşin Yapılması Veya Yapılmamasına, İrtifak Hakkının Kaldırılmasına Veya Yükletilmesine Dair İlamın İcrasına İlişkin Takipler
Örnek 6 (151) : İpoteğin Paraya Çevrilmesi Yolu ile Takip (İcra Emri İle)
Örnek 44 (201) : Menkul Rehninin Paraya Çevrilmesi Yolu ile İlamlı Takip
İlamsız Takipler
Örnek 7 (49) : İlamsız Takiplerde Haciz Yolu ile Takip
Örnek 8 (50) : Menkul Rehninin Paraya Çevrilmesi Yolu ile Takip
Örnek 9 (152) : İpoteğin Paraya Çevrilmesi Yolu ile Takip
Örnek 10 (163) : Kambiyo Senetleri (Çek, Poliçe ve Emre Muharrer Senet) Üzerinde Haciz Yolu ile Yapılacak Takip
Örnek 11 (153) : İflas Yolu ile Adi Takip
Örnek 12 (52) : Kambiyo Senetleri (Çek, Poliçe ve Emre Muharrer Senet) Mahsus İflas Yolu ile Takip
Örnek 13 (51) : Adi Kiraya ve Hasılat Kiralarına Ait Takip
Örnek 14 (56) : Yazılı Sözleşme ile Kiralanan Gayrimenkulün Kira Süresi Bittiği Ahvalde Tahliye Takibi

Çok kullanıcılı kullanım altyapısına sahip
İcra Prestige çoklu kullanım altyapısıyla aynı ofisteki veya farklı ofislerdeki kullanıcıları tek merkezde bir araya getirerek ekip çalışmalarınıza katkı sağlar. İş yükünü hafifletir. Lüzumsuz bürokrasi, ekstra kırtasiye ve vakit kaybettirici mükerrer işlemleri ortadan kaldırır.
Dışardan sözleşmeli avukatlık hizmeti alan kurumsal yapılar için sözleşmeli avukatların yapacakları takipleri sadece kendi müşteri portföyleriyle sınırlandırarak merkezden yönetme yeteneklerine sahiptir.
Kurumsallaşmış yapılara sözleşmeli avukatlık hizmetimi veren meslek mensuplarının, aynı zamanda diğer müvekkil portföylerinin işlemlerini de takip edebilecekleri ortamları sunar.
Sınırsız Takip, Alacaklı (Müvekkil), Borçlu, Kefil Kaydı
İcra Prestige ile açılabilecek takiplerde ve takip taraflarında sınırlama yoktur. Sınırsız sayıda kayıt rahatlıkla açılabilir.
Hazır/Sabit Takip oluşturabilme
Banka ve Kamu kurumları veya özel kurumlar tarafından size hesabı yapılmış olarak gelen icra takiplerini de İcra Prestige ile açabilirsiniz.
Hesaplanmış olarak gelen verileri programa aktarın, program takibinizi hazır hale getirsin.
UYAP Uyumlu (Toplu veya tek dosya oluşturma)
İcra Prestige akıllı yönlendirmeleriyle kullanıcıya adım adım takip oluşturmada yardımcı olur. Tek tuşla UYAP dosyaları hazırlanmasını sağlar.
Hazırlanmış takiplerin her birini kendi UYAP dosyasında e-Takip’e dönüştürülebileceği gibi, istenirse bütün takipler tek bir UYAP dosyasında e-Takipe dönüştürülebilir.
Artık Dilekçeler Tek Bir Tuşa Basmak Kadar Yakın
Dilekçe editörü size, yüzlerce hazır dilekçe, talimat ve talep şablonlarıyla karşılıklı yazışmalarda kolaylık sağlar. Hangi yazışmaya ihtiyacınız olduğunu belirleyin İcra Prestige size hazırladığınız takip bilgilerini kullanarak dilekçenizi hazırlasın.
Dövizli Takipler Açabilme
İcra Prestige; İnternetten otomatik güncellenen Merkez Bankası döviz kurları ile dövizli takiplerinizi hazırlamanızı sağlar ve ihtiyacınız olan güncel döviz kurlarına zahmetsizce ulaşıma imkân sağlar.
Güçlü Sistem Yöneticisi İle Sisteminizde İstenmeyen Durumlara Karşı Verileriniz Güvence Altında
Güçlü yedekleme ve geri yükleme altyapısı ile o güne kadar girilmiş bütün kayıtları yedekleyebilir, (bilgisayar veya işletim sistemi revizyonları, virüs bulaşmaları veya sistem göçmeleri gibi durumlarda) ihtiyaç duyulması halinde yine aynı kolaylıkla yedeklerden geri yükleme yapabilir.
Uygulamadaki bütün faiz türlerinde otomatik olarak sabit veya kademeli faiz hesabı
Siz ihtiyacınız olan faiz türünü seçin İcra Prestige gerekli faiz hesabını yapsın. Hangi alacağa hangi tarihlerde hangi faiz türü ile ne kadar faiz hesaplanmış detaylı olarak görün.
Faiz oranlarındaki değişikliklerde yine dinamik parametre altyapısı sayesinde yapacağınız güncellemelerde değişen/eklenen faiz oranları sisteminizde otomatik güncellenir.
Kendi kuruluşunuzca belirlenen size özel faiz türlerinde sabit veya kademeli faiz hesabı yapmanızda mümkün. Açık ve dinamik parametre altyapısı ile size bu imkanı sağlayan İcra Prestige ile faiz hesabınızı zahmetsizce yapın.
Raporlar
İcra Prestige tasarıma açık kullanışlı raporları ile klasik icra programlarından farklıdır. Kaydı yapılmış takiplerin durumlarını, o güne kadar yapılmış tahsilâtları, taahhüt ve tebligat raporlarını ve ihtiyacınız olan diğer önemli bilgileri başka bir kaynağa ihtiyaç duymadan temin etmede hız ve güvenilirliği ön plana çıkarır.
Otomatik vekâlet ücreti, masraf ve harçlar, Borçlar Kanunu m.84 Hesabı
İcra Prestige kullanıcılar tarafından girilmiş genel bilgiler doğrultusunda, vekâlet ücretini, ilk takip masraflarını ve harçların hesabını otomatik yapar.
Kullanıcılar tarafından değiştirilmeye açık dinamik parametre altyapısı sayesinde internetten veya internet bağlantısı bulunmayan durumlarda manual olarak değişen vekalet ücreti taban ve tavan ücretlerini, masraf ve harç bilgilerinin zahmetsizce güncellenmesini sağlar.
İnternetten otomatik güncelleme veya manual güncelleme
Takiplerde yapılan hesaplamalarda kullanılan; harç, vekâlet ücreti taban ve tavan oranları ve faizler gibi değişken verileri internet üzerinden otomatik olarak veya internet bağlantınız yoksa manual olarak güncelleyin, güncel kalın. Ya da bu işi İcra Prestige’e bırakın güncellemeleri o takip

Sistem Gereksinimleri

DİALOG BİLGİSAYAR YAZ.DON.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres     :   Akdeniz M. Şehit Fethi Bey C. No:36 Münir Birsel İş Merkezi K:2 D:7 35210 Konak/İZMİR
Tel         : (0 232) 483 49 49 (pbx)
Fax        : (0 232) 489 50 29
Gsm       : (0 532) 641 52 45

Yetkili Kişi  : Mircan Arslan
E-posta     : dialog@dialogprestige.com
Mail          : d_mircan@hotmail.com

Firma Bilgileri

DİALOG BİLGİSAYAR YAZ.DON.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Adres     :   Akdeniz M. Şehit Fethi Bey C. No:36 Münir Birsel İş Merkezi K:2 D:7 35210 Konak/İZMİR
Tel         : (0 232) 483 49 49 (pbx)
Fax        : (0 232) 489 50 29
Gsm       : (0 532) 641 52 45

Yetkili Kişi  : Mircan Arslan
E-posta     : dialog@dialogprestige.com
Mail          : d_mircan@hotmail.com

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here