İcraPro (İcraProfessional)

0
409
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)

icra Davaları Takip Yazılımı

İcraPro (İcraProfessional); bireysel ve kurumsal hukuk bürolarının icra takipleri sırasındaki tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmış ve kağıtsız ofis ortamını hedefleyen bir icra takip yazılımıdır. Onaltı yılı aşkın bir süredir, kullanıcılarının güveni ve desteğiyle sürekli gelişen İcraPro, Türkiye genelinde 330u kurumsal olmak üzere toplam 8825 lisanslı kullanıcısıyla, kendi alanında önemli bir boşluğu dolduruyor.

İcra takiplerinde, bazı hukuki süreçler kaçırılabilmekte, yanlış hesaplamalar yapılmakta ve dosyalarının doğruluğunu sürekli olarak adliyelerdeki dosyalar kontrol edilerek sağlanmaktadır. İcraPro yazılımıyla, hukukçular icra takiplerini artık dosya üzerinden takip etmemektedirler. İcraPro yazılımıyla, hukukçuların icra takiplerini süreç atlamadan, hatasız, eksiksiz ve zamanında gerçekleştirebilmesi, böylece bazı temel maddi kayıpların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Yazılımın yaptığı uyarılarla da gerekli hukuki süreçleri kaçırmamaları sağlanmaktadır.

İcraPro (İcraProffessional), bir icra davaları takip yazılımı olarak, bireysel hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımıdır.

İcraPro yazılı evrak ve daktilo kullanımını kaldırarak kağıtsız ofis ortamını oluşturmayı amaçlamaktadır. Davacının avukata başvurusundan davanın adliyeye intikal edişine kadar tüm süreçler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Böylece bilgilerin tekrarlı olarak girilmesi engellenerek zamandan ve işgücünden önemli ölçüde kazanım sağlanmaktadır.

Ayrıca programı kullanan hukuk büroları, farklı yetki seviyelerine göre kullanım izni verilebilmekte, her bir kullanıcının programda kullanabileceği bölümler belirlenebilmektedir. Yapılan tüm işlemler takip edilebilmekte ve bu durum ayrıntılı olarak raporlanabilmektedir.

İcrapro 6.0   ( En Son Sürüm )

İcraPro 6.0, MySQL veritabanı teknolojisini kullanıyor, bu teknoloji ile bağlantı süreleri kısalmakta ve daha güvenli veri transferi sağlanmakta ve pek çok yenilik…

İcrapro 6.0 Lisanslı Ek Kullanıcı   ( Terminal Bilgisayar )

İcraPro 6.0 ofis içindeki ağ bağlantısı ile ana bilgisayar dışındaki bilgisayarlarda da ortak çalışabilme olanağı sağlar.

İcraPro Linux Sürümü

İcraPro 5.5 sürümünün linux işlerim sistemine uyumlu sürümüdür. Wine Emulatorüyle (Öykünücü) çalışması sağlanmıştır.

İcraPro Kurumsal

 İcraPro Kurumsal, bir icra davaları takip yazılımı olarak, daha çok kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımı olarak tasarlanmaktadır. Ülke genelinde aynı ilde ya da baska illerde yani mesafeye bağlı olmaksızın sınırsız sayıda kullanıcının yer alabileceği, internet üzerinde kendine özel çevrimiçi olarak çalışan bir sistem olacaktır. Bu sistemde ana bilgisayar üzerinde tüm kullanıcıların gerçekleştirdiği her türlü işlem eş zamanlı olarak görüntülenebilecek, isteğe bağlı olarak da tüm kullanıcıların birbirini görmeleri sağlanabilecektir.Bu yürütülmekte olan bir projedir.

Lisanslı Ek Kullanıcı

İcraPro’nun, kurulu olduğu ana bilgisayar dışında sabit ya da taşınabilir bilgisayarlarda da işlem yapılabilmesini ya da kayıtların görülmesine olanak verir.

Ağ Üzerinde Ek Kullanıcı

Bu sistemle ofis içindeki ağ bağlantısı ile ana bilgisayar dışındaki bilgisayarlarda da ortak çalışabilme olanağı sağlar.

Müvekkil Gruplama Yaması

Müvekkil kayıtlarının özel olarak gruplanmasını ve isteğe göre müvekkil grupları oluşturulmasını sağlar.

Yıllık Bakım Sözleşmesi

Bu kapsamında, sözleşmede belirtilen süre içinde, İcraPro yazılımında yapılan değişikliklerden / güncellmelerden ve ofisi nizde alacağınız teknik servislerden ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlar. Yalnızca Ankara ve İstanbu illeri içi geçerlidir.

Yıllık Güncelleme Sözleşmesi

Bu sözleşme kapsamında İcraPro yazılımında yapılan değişikliklerden ve güncellmelerden,sözleşmede belirtilen süre içinde ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlar.

Sistem Gereksinimleri

Ankara: Hacettepe Üniversitesi İvedik OSB Teknokenti 1368. Cad. No: 61 kat: 3 Ofis No: 15 İvedik / ANKARA

TELEFON NUMARALARIMIZ

 Ankara Teknik Destek – Muhasebe vs. İçin :

  • 0(312)430 12 64
  • 0(312)430 58 56
  • 0(312)433 82 07

Ankara ARGE: 0(312)394 72 14  Faks: 0(312)395 72 14

 İstanbul Teknik Destek İçin :0(212) 275 76 22 (PBX) FAKS NUMARAMIZ

 Ankara : 0(312)433 10 08

E-MAİL ADRESLERİMİZ

 bilgi@icrapro.com

yardim@icrapro.com

Firma Bilgileri

Ankara: Hacettepe Üniversitesi İvedik OSB Teknokenti 1368. Cad. No: 61 kat: 3 Ofis No: 15 İvedik / ANKARA

TELEFON NUMARALARIMIZ

 Ankara Teknik Destek – Muhasebe vs. İçin :

  • 0(312)430 12 64
  • 0(312)430 58 56
  • 0(312)433 82 07

Ankara ARGE: 0(312)394 72 14  Faks: 0(312)395 72 14

 İstanbul Teknik Destek İçin :0(212) 275 76 22 (PBX) FAKS NUMARAMIZ

 Ankara : 0(312)433 10 08

E-MAİL ADRESLERİMİZ

 bilgi@icrapro.com

yardim@icrapro.com

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here