KHYK -Jurisdictio

0
469
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


MEVZUAT – İÇTİHAT PROGRAMLARI

Kazancı Hukuk Yayımları 61 yıldır Türk Hukuk Camiasına hizmet veren ve verdiği hizmetin sürekliliğini hedefleyen bir firmadır.

T.C. Kanunları Külliyatı ile (15 Cilt Değişen Yapraklı) mevzuatı; T.C Tüzükleri Külliyatı (4 Cilt Değişen Yapraklı), aylık yayımlanan İlmi ve Kazai İçtihatlar Dergisi ile (51 Yıl 606. sayı ) içtihatları takip ederek hukuk camiasının hizmetine sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra çeşitli üniversitelerde görevli akademisyenlerin kitapları ile mesleğinde belli bir konu üzerinde uzmanlaşmış avukat, hakim ve savcıların uzmanlıkları doğrultusunda hazırladıkları kitapların basım ve yayımı ile ilgilenmiştir.

Hali hazırda Türkiye’de yayımlanan bütün hukuk kitaplarının satışı ŞİŞLİ MERKEZ BİNAMIZDA  yapılmaktadır.

AVUKAT FARUK KAZANCI koordinasyonunda kurulan KAZANCI HUKUK© YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ. yeni ürünler imal ederek verilen hizmet kalitesini arttırmak amacındadır.

Bu idealler çerçevesinde kendi bünyemizde hazırladığımız Yargı Kararlarını ve Türk Hukuk Mevzuatını içeren bilgisayar programını hizmetinize

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) ismi ile sunuyoruz.

Programımızın benzer ürünler karşısında farklılık yaratan bir ürün olması gerekliliğinin bilincindeyiz. Konusunda uzman kişilerce alt yapısı hazırlanan bu programla içerik olarak da emsallerinin üzerinde bir kalite sunmayı sizlere taahhüt etmekteyiz.

Mevzuatın tümünü, güncel yargı kararlarını ve bir yenilik olarak hukuk yayınlarının dijital olarak eklenmesi ile doktrin fikirlerini de içeriğine katan programımız emsalleri karşısında olmayanı yapmak ve ilk yapmak alışkanlığını devam ettirmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:

İçerik olarak ne tür bilgiler var?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) Programımızda, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Anayasa Mahkemesi Kararları, Tüm Türk Hukuk Mevzuatı (Kanunlar Kanun Hükmünde Kararnameler, Tüzükler, Yönetmelikler, Tebliğler, Genelgeler… ), Konusunda uzmanlaşmış kişilerin uzmanlık alanlarında yazmış oldukları digital kitaplar, makaleler, … konularına göre tasnif edilmiş çeşitli mevzuat grupları (Ticaret Mevzuatı, Mali Mevzuat …) Bulunmaktadır. İçerik hakkında daha detaylı bilgi için firmamızla irtibata geçiniz

Sistemden kimler faydalanabilir?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) Programımızı; Avukat, Hakim, Savcılar, Hukuk Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri, İcra Müdürleri, Noterler, Yeminli Mali Müşavirler, Mali Müşavirler, Kaymakamlıklar, Milli Eğitim Mevzuatına Tabi Kişi, Kurum ve Kuruluşlar, Belediyeler, Sağlık Kuruluşları, İthalat İhracat Yapan Şirketler, Ticaret ve Sanayi Odalarına Bağlı Üyeler… kullanabilir. Abonelik sistemine tabi olan ( KHYK-J ) programımız satın alınan kişilerce yıllar boyu güncel olarak kullanılacak şekilde düzenlenmiştir.

Abonelik Sistemi nasıl çalışır?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) programımıza İnternet üzerinden  kullanacak şekilde abone olabilirsiniz. Program bilgisayarınıza yüklenmeden kullanılacağı için internet erişimi olan her hangi bir yerden istediğiniz zaman ulaşabileceğniz bir yapıdadır. İnternet Üzerinden Takip seçeneği, size verilecek kullanıcı kodu ve şifre ile değişiklikleri günü gününe www.kazancihukuk.com adresinden takip edebilir varsa güncellemeleri anında görebilirsiniz. Bir yıl veya abonemize özel abonelik şartları gereği tanımlanacak süre içinde kullanıcı kendisine özel olarak verilmiş şifre ile programımızdan istifade edebilecektir.

Programımızı Diğer Programlardan Ayıran Özellikler Nelerdir?

KAZANCI HUKUK© YARGI KARARLARI – JURISDICTIO (KHYK-J) programımız, Türk Hukuk Camiasında Saygın bir yer sahibi olan Firmamızın yeni bir ürünüdür. İçerik emsal programlarda olduğu gibi içtihat ve mevzuatlardan oluşmasının yanı sıra diğer hiçbir programda olmayan dijital kitap çeşitleri ile doktirinel bilgileri de içermektedir.

Yargı Kararları 61 Yıldır Yayın Hayatını Sürdüren İlmi ve Kazai İçtihatlar Dergisi Prensiplerinde itina ile başlıklandırılıp kavramlarına ayrılmış ilgili kanun maddelerine atıfta bulunacak şekilde dizayn edilmiştir. Bilgi amaçlı başlıksız kararlar da sistemde yer alacaktır. Zaman içinde bu kararlarda standart formlarına çevrilecektir. Arka planda çalışan özel yazılım sayesinde, kullanıcılar, bilgilerin içinde gezmek, araştırmak ve bulduklarını saklamak hakkına emsalsiz bir şekilde kavuşacaktır . Yüzbinlerle sayfa olarak ifade edilebilecek bilgiler arasından istediğiniz bilginin kolay ve hızlı bir şekilde bulunması, ekrana getirilmesi sağlanmıştır.

Kullanımla İlgili Teknik Sorular

İNTERNET ŞİFRESİ (Kullanım Şifresi):

KHYK-J programı, internet üzerinden kullanılan ve güncellemeleri firmamız tarafından yapılan bir alt yapıyla hazırlanmıştır. Abonemiz şahsına ait olan internet şifresi ile abonelik süresi boyunca bu hizmetten faydalanacaktır. Şifresinin dejenere olamamasının (yetkisiz kullanıcı tarafından kullanılan şifre ) tedbiri abonemiz tarafınızdan alınacaktır.  Şifre bilgilerinizi abonemiz olmayan biri veya birileriyle paylaşmanız durumunda ortaya çıkabilecek çakışmalar sizin aboneliğinizi ortadan kaldıracaktır. Yetkisiz kişilerce kullanılan, şifre bilgileriniz ihtiyacınız olduğunda sitemizden erişim yapmanızı engelleyebilecek ve sizi zor durumda bırakabilecektir. Gerekli hassasiyeti göstereceğiniz konusunda firmamızın itimatı sonsuzdur.

Şifre, kullanıcıya ait geçerli bir mail adresi ile oluşturulacaktır. Firmamıza bildirelecek mail adresi üzerinden kullanım şifresi temin edilecektir. Güncel ve geçerli bir mail adresi abonelik hakları için önemli olduğundan firmamıza bildireceğiniz mail adresine özen göstermeniz önem arzetmektedir.

TERMİNAL:

KHYK-J programımız Bir Lisans Bir Kullanıcı prensibiyle satılmaktadır. Aynı ofis içinde birden fazla kullanıcı için ek terminaller tanımlanabilir. Bunun için satın alma aşamasında kullanmak istediğiniz bilgisayarların doğru seçimi fiyatlandırma ve daha sonra karşılaşılabilecek sorunların yaşanmaması için önem kazanmaktadır.

TANIMLANAN TERMİNAL KULLANICISININ OFİSİ TERK ETMESİ:

KHYK-J Programımızın kullanım hakkı, satış terminalli olarak yapılsa bile adına fatura kesilen özel ya da tüzel kişinindir. Dizüstü veya masaüstü bilgisayara tanımlanan bir terminal kullanıcısının ofisi terk etmesi durumunda (Ortaklıktan Ayrılma, Göreve Son Verme, vs.) terminal kullanıcısının program üzerinde bir hak iddia etmesi sözkonusu olmayacaktır. Kendisine tanımlanan şifre iptal edilecektir. Aksi sözleşmede belirtilmediği sürece abonelik bedelleri terminal sayısı ilk sözleşmede belirtilen adetten hesaplanacaktır.

OFİSE YENİ TERMİNAL EKLENMESİ:

KHYK-J Programı satın alındıktan sonra satın alan kişi ya da kurum tarafından gelecek talebe göre terminal sayısı arttırılabilir.

BİLGİSAYARIN ÇÖKMESİ – FORMAT – BİLGİSAYAR DEĞİŞTİRME:

KHYK-J Programını satın alan kişinin bilgisayarını yenilemesi  ya da format atması aboneye bir hak kaybı veya özel bir işlem yapmasına sebep olmayacaktır. Programımız kullanıcının bilgisayarına her hangi bir yükleme yapmadığı için, (exe uygulaması), işletim sistemi yeniden kurulunca şifrelerde bir değişiklik olamadan hizmeti  kesintisiz olarak almaya devam edecekti

Sistem Gereksinimleri

Tel:  0(212) 296 87 51-52-53
Fax: 0(212) 296 87 27
Adres: Hanımefendi sok. No:82 Şişli/İstanbul
bilgi@kazancihukuk.com

 

Firma Bilgileri

Tel:  0(212) 296 87 51-52-53
Fax: 0(212) 296 87 27
Adres: Hanımefendi sok. No:82 Şişli/İstanbul
bilgi@kazancihukuk.com

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here