Kolay İcra Takibi

0
550
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)

Kolay İcra Takibi Nedir ?

Avukatların takip taleplerini %100 UYAP uyumlu olarak, en kolay ve en hızlı şekilde hazırlayabilmeleri için tasarlanmış olan, tamamı internet tabanlı kurgulanmış bir e-iş sistemdir.

Kolay İcra Takibi ile artık internet erişimi olan her yerde, 7 gün 24 saat tüm takip talebi işlerinizi ve icra dosyalarınızı kolaylıkla yönetebileceksiniz.

Kolay İcra Takibi hayatınızı nasıl kolaylaştırır ?

“Hızlı ve aslında detayların gözüktüklerinden önemli olduğu bir zamanda yaşıyoruz ve yorucu olan da bu detayları her zaman ve doğru şekilde farkedebilmek…”


İcra taleplerinizi oluştururken ve takip ederken ise bu teknik detaylar ile uğraşmamanız için size “Kolay İcra Takibi” sistemini öneriyoruz. Sisteme üye olarak aşağıdaki özelliklerde bir icra takip sistemine sahip olacaksınız ;

 

Neden Kolay İcra Takibi ?

 

Masraflar Kontrol AltındaKolay İcra Takibi ile yaratmış olduğunuz takip taleplerinize ait icra masrafı, vekalet ücreti, tahsil harcı vb. ek masrafları sistem otomatik olarak hesaplıyor ve örnekleri ona göre oluşturuyor. Atıl Duruma Düşen Takiplere Artık Son !Kolay İcra Takibi, gelişmiş hatırlatma mekanizmaları ile, başlatmış olduğunuz takiplerinizin haberiniz olmadan atıla düşmesini engelliyor. Ödeme Takibi ve Faiz Hesabı Şimdi Çok KolayKolay İcra Takibi, yaratmış olduğunuz takipleriniz ile ilgili yapılmış olan ödemeleri toplam tutardan düşüyor ve işlemiş faizleri buna göre yeniden hesaplıyor. Ekonomik ve GüvenliKolay İcra Takibinin maliyeti, kullanıcılar açısından bakıldığında çok düşüktür.
Kolay İcra Takibinin verileri özel bir serverda muhafaza edilmekte ve bu servera yetkisiz kişilerin erişimi engellenmektedir.Detaylı Masraf, Ödeme ve İşlem Takibi Kolay İcra Takibi ile oluşturduğunuz takip dosyalarınızı çeşitli kriterlere göre süzebilirsiniz, isterseniz rapor ekranını kullanarak hazırladığınız takip dosyalarınızı raporlayabilirsiniz.Detaylı Borçlu, Alacaklı Takibi Kolay İcra Takibi ile Borçlu ve Alacaklı listelerinizi rahatlıkla oluşturabilir, bu listeler içerisinde aramalar yapabilirsiniz. E-Devlet Entegrasyonuna Hazır Kolay İcra Takibi E-Devlet entegrasyonuna uygun olarak tasarlanmıştır.
E-devlet entegrasyonu sürecinde Kolay İcra Takibi kullanıcılarının her hangi bir kurulum yada güncelleme yapmasına gerek kalmayacaktır.%100 Uyap Uyumlu Kolay İcra Takibi programı %100 Uyap uyumludur. Kolay İcra Takibi kullanılarak hazırlanan Takip dosyaları Uyap sistemine sorunsuzca aktarılmaya hazır durumdadır.Takip Hatırlatma ServisiUzun zaman işlem yapmadığınız takiplerinizin atıl duruma düşmemesi için Kolay İcra Takibi programı üzerinden mail adresinize otomatik uyarı mailleri gönderilerek takiplerinizin daha iyi yönetilmesi sağlanmaktadır.Hızlı ve Kolay Kullanım Programda kullanıcılarına zaman kazandırmak ve her düzeyde bilgisayar bilgisine sahip kişilerin sorun yaşmadan takip dosyalarını kolayca hazırlayabilmeleri için veri giriş ekranları, pratik ve kullanımının basit olarak tasarlanmıştır.Otomatik YedeklemeKolay İcra Takibi
 programı veritabanı periyodik olarak sunucular üzerinden yedeklenmektedir.Güncel Faiz Oranları, ÖrneklerKolay İcra Takibinde faiz oranları merkezi olarak güncellenmekte ve sizin bir işlem yapmanıza gerek kalmadan güncel faiz oranlarını kullanarak takip hazırlama imkanı sağlanmaktadır.
Örnek dosyalar sürekli olarak güncellenmektedir.İnternet Tabanlı, Kurulum GerektirmezKolay İcra Takibi web tabanlı bir programdır. Bu nedenle bilgisayarınıza her hangi bir kurulum yapmanıza gerek olmaz. Sisteme üye olduktan sonra hemen programı kullanmaya başlayabilirsiniz.
İnternetin olduğu her yerden programa bağlanabilir ve takip dosyalarınızı hazırlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kolay İcra Takibini Kullanabilmek İçin Ne Yapmalıyım?Üyelik Formunu doldurarak üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra 1 ay boyunca kolay İcra Takibi programını ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu bir ayın ardından Satın alma sayfasından yıllık üyelik ücreti tutarını ödeyerek üyelik sürenizi uzatabilirsiniz.

 1 Aylık Ücretsiz Üyelikte İcra Dosyası Bölümünü Kullanabiliyormuyum ?Bu üyelik kapsamında Kolay İcra Takibinin İcra dosyası,İcra Takiplerim,Dilekçeler, ve diğer tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Siteye Üye Olduktan Ne Kadar Süre Sonra Kullanmaya Başlayabilirim ?Siteye üye olduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Üyelik Ücretini Nasıl Ödeyeceğim ?- Kredi Kartı – Kredi Kartı Puan – EFT – Havale ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Her yıl üyeliğimi yenilemek zorunda mıyım?Hayır. İhtiyacınız doğrultusunda dilerseniz yenileyebilirsiniz. Yenilemediğiniz takdirde üyeliğiniz silinecektir.

 

Üyeliğimi başkasıyla paylaşabilir miyim? Paylaşdığınız takdirde karşı taraf sizin bilgilerinizi kullanıyor olur. Davalarınız içinde karışıklığa sebep olabilir. Tavsiyemiz şifrenizi kimseyle paylaşmamanız.

Sistem Gereksinimleri

Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri Ltd. Şti. Emirhan Caddesi Barış Sokak, Fulya Sitesi A Blok 9/B
Beşiktaş-İstanbul-Türkiye.

Telefon : 0 212 236 16 19

Faks : 0 212 259 20 06

E-posta : irtibat@kolayicratakibi.com

 

Firma Bilgileri

Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri Ltd. Şti. Emirhan Caddesi Barış Sokak, Fulya Sitesi A Blok 9/B
Beşiktaş-İstanbul-Türkiye.

Telefon : 0 212 236 16 19

Faks : 0 212 259 20 06

E-posta : irtibat@kolayicratakibi.com

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here