Kolayİcra Lite

0
443
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)

Online İcra Takip işlerinizi bilgisayara üretici programıkurmadan online icra takibi yapabilmenizi sağlayan, güçlü alt yapısı olan sürekli yedekleme ve güncelleme özellikleri bulunan bir sistemdir. Herhangi bir programçökmesi veya yazılımsal / donanımsal hatalardan kaynaklı olarak veri kayıpları riski sıfıra indirilmiştir. Bu sayedeonline icra takip programı kolayicra sitesi üzerinden hızlı, sürekli, esnek bir yapıya sahip olarak online icra takibi yapabilmenizi sağlar. Extra herhangi bir programıkurmanız kullanmanız gerekmez ve tüm bilgileriniz güven ile saklanır.
Kolayİcra Lite sürüm siz değerli hukuk mensuplarına icra takiplerini açma & takip etmede büyük kolaylık, pratiklik sağlayacaktır. Sistemin bazı özellikleri İnternet üzerinden kurulum Gerektirmeden Kullanım, 7/24 erişim En hızlı, en kolay En ekonomik, en güvenli şekilde %100 UYAP uyumlu. Kurulum yok, yükleme yok, güncelleme masrafı yok. Toplu xml ve geçmişte oluşturduğunuz tüm takiplere ulaşma şansı Yıl sonu hizmetimizden memnun kalmazsanız üyelik yenilemesi yapmayabilirsiniz. Bu yüzden ilk yatırım maliyetiniz Sadece 150TL .

Kolay icra , kurulum gerektirmez, hatasız çalışan mükemmel bir algoritma üzerine kurulu Cloud icrasistemidir. Kolay icra tüm mobil cihazlarınız ( Telefon iPhone, iPad ) gibi yeni jenerasyon aygıtları tam olarak destekler. Telefon ve Tablet uyumluonline icra programları arasında Uyapa %100 tam uyumlu ve XML dosya destekli yazılımımız, yapılan tüm testlerde yüksek derecede Ergonomi / Performans puanları almış ve kullanım kolaylığı müşteri memnuniyeti açısından beğenilen, tercih edilen bir sistem olmuştur.

Mobil cihazlarınıza tam uyumlu geliştirilmiş esnek kullanıcı ara yüzü sayesinde Kolayİcra, iPhone, iPad gibi dokunmatik ekranlı aygıtlarda sorunsuz çalışır. Optimize edilmiş internet bağlantısı protokolleri sayesinde istenmeyen veri kullanımının önüne geçilmiş ve minimum bağlantı hızlarında optimum online bağlantı sürekliliği sağlayarak işlerinizin devamlılığını sağlar. Uyap a uyumlu xml dosya takip sistemi sayesinde işlemlerinizi her marka ve model yazıcıdan kolayca anında çıktı alabilirsiniz. Size sadece parmaklarınız ile birkaç dokunuş yapmak kalır.

Sistem Gereksinimleri

İnternete bağlanabilen  ve tarayıcı özellikleri aşağıda belirtilen tüm bilgisayar ve mobil cihazlarda kullanılabilmektedir.

Uyumlu Tarayıcılar

Safari , Explorer , Firefox , Yandex

 

Firma Bilgileri

MicroDestek Merkez
Adres : İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi İYTE KampüsüA-3 Binası No: 13  İç Kapı No:53 Urla 35430 – İzmir
Tel : 0850 888 00 35
Tel -2 : 0232 465 14 88 – 99
Faks : 0232 465 14 45
E-Posta : info@microdestek.com.tr

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here