KolayOfis Kurumsal Hukuk Otomasyon

0
320
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ

Dava takibi, yasal alacak takibi, ön muhasebe yönetimi, doküman yönetimi ve raporlamalarınızı tek sistem üzerinden takip edin.

Dosyalarınızı ilişkilendirin, tek yerden raporlayın (dava dosyası veya yasal alacak takibi dosyası ayırt etmeksizin) ve ihtiyacınız olan diğer işlemleri KolayOfis Kurumsal ile yönetin.

Dava Takibi

Dava dosyalarınız ile ilgili her türlü işlemi KolayOfis Kurumsal ile yönetin. Ana kapak bilgilerinden başlayarak; ara karar, duruşma günleri ve davanın seyrine göre meydana gelebilecek her türlü değişimi tek bir ekran üzerinde görüntüleyin. Dava dosyalarınızın en ince detaylarına kadar (teminat mektupları, dosya son durumu, bireysel raporlama alanı, ıslah işlemleri, dosya istatistikleri) her türlü işlemi rahatlıkla gerçekleştirin.

Yasal Alacak Takibi

Merkezi bir yapı üzerinden alacaklarınızın yönetimini ve tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İcra dosya açılışı ile başlayarak (toplu olarak veya tek tek); matbu evrakların hazırlanması, xml çıktıların hazırlanması, güncel bakiye hesaplama (toplu olarak veya tek tek) ve ek işlemler ile yasal alacak takibine yönelik ihtiyaç duyacağınız tüm işlemleri KolayOfis Kurumsal ile gerçekleştirin. İcra dosyalarında yapılması gereken işlemler, tahsilat durumları, taahhüt işlemleri ve diğer bir çok işlem ile yasal alacak takibinde eksiksiz işlem yapın.

Doküman Yönetimi

Dosyalarınız veya sistemde tanımlı carileriniz ile ilgili tüm dokümanlar artık burada. Tüm dokümanlarınızı sisteme ekleyin ve dilediğiniz yerden ulaşın. Dosyalarınıza yönelik taslaklarınızı sisteme ekleyin ve tekrar tekrar doküman hazırlamak için vakit kaybetmeyin. KolayOfis Kurumsal’da tanımlı olan 150 üzerinde ki hazır taslak dokümandan faydalanın. Dosya kapağı ve benzeri sık kullanılan dokümanları, antetli olarak sistem üzerinden rahatlıkla alın.

Ön Muhasebe Yönetimi

Avans, masraf, tahsilat, reddiyat, vekalet ücreti işlemleri  ve diğer işlemler ile hukuk departmanı veya hukuk büronuzda ki ön muhasebe işlemlerini KolayOfis Kurumsal ile çözümleyin. Müvekkil veya dış büro bazlı rapor alın (Ne kadar avans gönderildi veya alındı; sonucunda da ne kadarlık masraf yapıldı ve benzeri sonuçları elde edin). Kurumsal işletmeniz de bulunan programlar ile entegre olun ve finans departmanınıza bilgileri otomatik şekilde yönlendirin(*). Yıllık hukuki karşılık ayırma ve benzeri yönetim raporlarınızı tek tuş ile hazırlayın(*).

Güçlü Arama

Dosya Durumları

Yasal Tarihler

İçe ve Dışa Aktarım

Süreç Yönetimi Uygulaması(*)

Raporlamalarınızı Bir Üst Seviyeye Çıkartın

Dış Büro Yönetimi

Dosya Yaşam Döngüsü

Toplu İşlemler

Kurumsal Uyap Entegrasyonu(*)

KolayOfis Kurumsal; Kurumsal UYAP sistemi ile entegre çalışır. Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) sistemine eklenilen her türlü bilgi (dosya son durum bilgileri, dokümanları ve benzeri diğer bilgiler), belirli tarih ve zaman aralığında, günlük olarak KolayOfis Kurumsal’a otomatik olarak kayıt olur. Çalışma saatleri dışında yapılan bu işlem, ertesi gün sorumlu kullanıcılara bilgilendirme olarak iletilir. Bu sayede kurumların tarafına açılmış dosyalar, son durumları değişmiş olan dosyalar ve eklenmiş yeni dokümanları yönetmek çok daha kolay duruma gelir. Dış büroların yönetimi de aynı oranda kolaylaşmış olur. KolayOfis Kurumsal ile Kurumsal UYAP entegrasyonuna yönelik detaylı doküman; işlemlerin ne şekilde yürütüleceğine dair bilgilendirme ve kitapçık müşteri temsilcilerinden temin edilebilir.

Contract Flow Entegrasyonu

Contract Flow Sözleşme Yönetim Sistemi, KolayOfis Kurumsal bünyesinde kullanıcılara ücretsiz olarak sunulur. Hem hukuk yazılımı, hem de sözleşme yönetimi anlamında; tek sistem üzerinde çözüm arayanlar için benzersiz bir yönetim aracıdır. Sözleşme ve hukuki konulara ilişkin carileri KolayOfis Kurumsal bünyesinde toplayabilir, ilgili carilere yönelik raporlamaları ve yönetimi sağlayabilirsiniz.

KolayOfis Kurumsal’ı Farklı Yapan  Nedir?

 • KISA SÜRELİ EĞİTİM YETERLİDİR.

 •  MODERN, SEZGİSEL VE KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ
 •  ÖZEL RAPORLAMA HİZMETİ
 •  YOL ARKADAŞLIĞI HİZMETİ(*)
 •  İŞ VE İŞÇİ DAVALARI RİSK HESAPLAMARI
 •  ŞEFFAF FİYATLANDIRMA POLİTİKASI
 •  SÜREÇ ANALİZİ VE TANIMLAMASI
 •  KURUMSAL UYAP ENTEGRASYONU
 •  FARKLI YAZILIMLAR İLE ENTEGRASYON
 •  TOPLU İŞLEMLER
 •  YERİNDE EĞİTİM HİZMETİ(*)
 •  UZAKTAN ÜCRETSİZ EĞİTİM DESTEĞİ HİZMETİ

 

Sistem Gereksinimleri

MicroDestek Merkez
Adres : İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi İYTE KampüsüA-3 Binası No: 13  İç Kapı No:53 Urla 35430 – İzmir
Tel : 0850 888 00 35
Tel -2 : 0232 465 14 88 – 99
Faks : 0232 465 14 45
E-Posta : info@microdestek.com.tr

 

Firma Bilgileri

MicroDestek Merkez
Adres : İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi İYTE KampüsüA-3 Binası No: 13  İç Kapı No:53 Urla 35430 – İzmir
Tel : 0850 888 00 35
Tel -2 : 0232 465 14 88 – 99
Faks : 0232 465 14 45
E-Posta : info@microdestek.com.tr

 

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here