Prestige Mevzuat Programı

0
435
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


MEVZUAT – İÇTİHAT PROGRAMLARI

Vergi Mevzuatı,
İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı,
Dış Ticaret, İthalat – İhracaat, Teşvik Mevzuatı,
Bakanlar Kurulu Kararları, Kamu İhale Kurulu Kararları, Yüksek Seçim Kurulu Kararları, Özelgeler (Muktezalar), Sirkülerler,
Gümrük Mevzuatı,
Teşvik Mevzuatı,
SPK Mevzuatı,
Banka ve Kambiyo Mevzuatı,
Sigortacılık ve Finansal Kiralamaya İlişkin Mevzuat,
Maden ve Çevre Mevzuatı,
Mahalli İdareler Mevzuatı (Belediyeler),
İmar Mevzuatı,
Turizm Mevzuatı,
Sosyal Hizmetler Mevzuatı,
Sağlık Mevzuatı,
Yüksek Öğretim Mevzuatı,
Kanun Hükmünde Kararnameler,
Resmi Gazete Özetleri
Milletlerarası Antlaşmalar,
Bu Mevzuatlara ilişkin Tüzükler, Yönetmelikler, Nizamnameler, Genelgeler, Yargıtay – Danıştay Kararları, Anayasa Mahkemesi Kararları,
Merkez Bankası Döviz Kurları Arşivi (1996-2009)

Fihrist

Fihrist diALOg Prestigein seçili mevzuat biriminin föy-volan mantığına dayanarak hazırlanmış, kapsam dahilindeki mevzuat birimlerine ulaşımın kolaylaştırılması amacıyla numerik veya alfabetik sıralandırılabilen bölümüdür.
Aktif Mevzuat

Aktif olarak çalışma alanınızı belirleyebileceğiniz bölümdür. O anda hangi alanda çalışmak istediğinizi kolay ve bir tıklamayla değiştirebilirsiniz. Kanunlar, Tebliğler, Tüzükler, Yargıtay ve Danıştay Kararları bir tıkla aralarında rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.
İndeks

Özellikle; kaynağın belirsiz veya birden fazla mevzuatı ilgilendirdiği durumlarda, sadece konuya özel hükümleriiçeren belgelere ulaşımı sağlayan ve “Aktif Mevzuat” kapsamında yer alan mevzuat birimlerinin madde başlıklarında arama yapma işlemi sağlar.
Dizin

diALOg Prestigein çok fonksiyonlu ve en önemli arama motorudur. Aradığınız konunun, artık hangi kanunun kaçıncı maddesinde yer aldığı, madde başlığının ne olduğunu, hangi danıştay veya Yargıtay Kararlarında geçebileceğini veya buna benzer herhangi bir bilgiye sahip olmaksızın, yalnızca ne aradığınızı yazarak kelime bazlı arama yaptırabileceğiniz arama motorumuzdur.
Neler Yeni

Günlük yapılan her güncellemeden sonra programınıza ilave edilen veya değiştirilen tüm değişiklikleri tarih bazında görebileceğiniz bölümdür.
Genel Görüntü Ayarları

diALOg Prestige üzerinde, kullanıcının isteklerine bağlı olarak Yazı Karakterleri, Yazı Puntoları, Duvar Kağıtları Fihrist bölümünde her mevzuatın bölüm ve kısım ve bablarında başlangıç ve bitiş madde numaralarının görüntülenmesi ve tüm ekran görüntülerinin ve fontların değiştirilebilir ve kendiniz için en sağlıklı çalışma ortamını kendiniz belirleyebilirsiniz.
İnteraktif Editör

diALOg Prestige %100 Windows uyumlu bir programdır. Dolayısı ile İnteraktif Editörü kullanırken Microsoft Word veya Excel gibi Windows tabanlı tüm uygulamaların verdiği imkanlardan faydalanabilirsiniz.
Pratik Bilgiler

Asgari Ücret Tarifelerinden Yeniden Değerleme Oranlarına, Harç Nisbetlerinden, Birim Maliyetlerden KDV Oranlarına, Amortisman Nisbetlerinden SMM Asgari Ücret Tarifelerine, Gecikme Faiz Oranlarından Gayrimenkul Kira Artış Oranlarına… varıncaya kadar gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabilmenizi sağlar.
Dahil Branşlar

Aktif Mevzuat içerisinde seçeceğiniz çalışma alanını isteğiniz doğrultusunda filtreleyerek çalışma alanını istediğiniz şekilde daraltıp genişletebilir, fihristi kanunların numerik sırasına veya alfabetik sıraya konulmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay Erişim Penceresi

Fihrist üzerinde herhangi bir kanunun herhangi bir maddesine çok hızlı bir biçimde ulaşmanızı sağlayan geliştirilmiş arama motoru…

 

Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri için;

Adres: Akdeniz M. Şehit Fethi Bey C. No:36
M. Münir Birsel İş Merkezi K:2 D:7
35210 Konak/İZMİRTel: (0 232) 483 49 49 (pbx)
Fax: (0 232) 489 50 29
Gsm: (0 541) 342 56 45

 

Firma Bilgileri

Adres: Akdeniz M. Şehit Fethi Bey C. No:36
M. Münir Birsel İş Merkezi K:2 D:7
35210 Konak/İZMİR

Tel: (0 232) 483 49 49 (pbx)
Fax: (0 232) 489 50 29
Gsm: (0 541) 342 56 45

Sunum Talep EtCEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here