Thos Hukuk Otomasyon Sistemi

0
479
KaynakWeb Sitesi

Genel Bakış


HUKUK OTOMASYON SİSTEMİ

T-HOS bugüne kadar alışageldiğiniz tüm hukuk büro yazılımlarından çok farklı bir Hukuk Büro Otomasyon yazılımıdır. Size sadece çok basit anlamda dava ve icra dosyalarınızı işleme imkanı sunan bugüne kadar alışageldiğiniz hukuk büro yazılımlarından size çok daha fazlasını sunar.

 

T-HOS ile dava ve icra dosyalarınızı çok basit ve kolay kullanımı ile kolayca işleyebileceğiniz ve takip edebileceğiniz gibi. Dava ve İcra dosyaları ile ilgili kendinize veya çalışanlarınıza hatırlatıcılar ekleyebilir, görev atayabilir ve bu önemli işlerin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 

Dolaplar dolusu klasörlerce evraklarınızı döküman yönetim modülünden T-HOS’a ekleyebilir ve böylelikle klasörlerin durmuş olduğu dolapların yolunu unutubailirsiniz. Sizin için bir dava veya icra ile ilgili dökümanı bu dolaplarda ve klasörlerde aramak eziyet iken, T-HOS döküman yönetimi ile saniyeler içerisinde istediğiniz dökimana ulaşıp bu eziyeti zevke çevirebilirsiniz.

 

            Müvekkillerinizin, personelinizin, büro genel harcamalarınızın, Dava ve İcra dosyalarınızın harcamalarını ayrı ayrı ve detaylı bir şekilde Kasa modülü sayesinde görebilir, incelemek üzere raporlayabilirsiniz. Kasa girişlerini tarih aralıklarına göre gelirler, giderler, ödeme şekli, ödemeyi ekleyen, ödeme türü ve daha birçok kritere göre detaylandırabilir, isterseniz bu raporu grafiksel ortama aktarabilir veya saklamak üzere Excel dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

 

            Herhangi bir sebepten dolayı ofis dışındasınız ve acilen bir dava ile ilgili bilgiye ulaşmanız gerekti. T-HOS’un uzaktan bağlanabilme özelliği ile internetin olduğu herhangi bir ortamdan sanki ofisteki bilgisayarınızın başındaymışsınız gibi T-HOS’a giriş yapabilir ve istemiş olduğunuz dökümana, bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

            T-HOS daha birçok üstün özelliği ile Hukuk sektörünün benzersiz Hukuk Otomasyon Yazılımı olmaya aday en son teknoloji ile geliştirilmiş, günümüz hukuk bürolarının ihtiyaçlarına komple çözüm üreten hukuk sektörünün ERP yazılımı niteliğindeki tek Hukuk Otomasyon Yazılımıdır.

Sistem Gereksinimleri

T-HOS Hukuk Büro Otomasyon Sistemleri
Telefon     ( 0212 ) 565 87 07 (pbx)
Faks     ( 0212 ) 493 08 97
Adres     Perpa Ticaret Merkezi
B Blok
Kat : 8
No : 1018
Okmeydanı / Şişli / İstanbul
E-Posta     info@t-hos.com.tr

Firma Bilgileri

T-HOS Hukuk Büro Otomasyon Sistemleri
Telefon     ( 0212 ) 565 87 07 (pbx)
Faks     ( 0212 ) 493 08 97
Adres     Perpa Ticaret Merkezi
B Blok
Kat : 8
No : 1018
Okmeydanı / Şişli / İstanbul
E-Posta     info@t-hos.com.tr

Sunum Talep Et


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here